Kdo jsem?

Jmenuji se Filip Adámek, je mi 17 let a mým koníčkem je ORIENTAČNÍ BĚH.

Orientačnímu běhu se věnuji už od mala, první závod jsem běžel ve svých dvou letech, samozřejmě za doprovodu rodičů. Pravidelně trénovat jsem začal nedávno, a to v září roku 2015. Před rokem 2015 jsem měl orienťák až jako druhý koníček, ať už za florbalem nebo třeba za tancováním. Pravda, trvalo mi dlouho dojít k tomu, že orientační běh je pro mě to pravé, ale ty roky, které jsem netrénoval, se snažím vynahradit teď a trénuji doslova denně, ať už ve formě běhu, běhu s mapou, jízdy na kole nebo jízdy na trenažeru.

Od roku 2002 jsem členem Klubu orientačního běhu Moiry Brno, který se v roce 2017 přejmenoval na Klub orientačního běhu ALFA Brno. V roce 2017 hostuji v klubu KOS Tesla Brno (hostování v orientačním běhu znamená, že běhám štafetové závody za daný klub).

Do budoucna mám v plánu se zlepšovat a vytěžit ze sebe maximum. Rád bych dotáhl své výkony k jedním z nejlepších v republice, ale k tomu mi ještě chybí dlouhé léta tréninku. Mé trénování je dle mého efektivní a myslím si, že jestli u toho vydržím, tak se mám na co těšit.

 .